Cud Wewnętrznego Przemienienia…

REIKI_WALLPAPER_09   

Nową Epokę czynią ludzie, wszystko inne im towarzyszy”.

W niematerii narzędziem są myśli, uczucia, stany duchowe….
W Epoce Wodnika – Epoce Serca istnieje jeden, wielki nieprawdopodobny cel – osiągniecie takiego scalenia materii i energii, ciała i ducha, że
zaczynają ich dotyczyć te same prawa!

Jedynym narzędziem, jakim możemy operować w sferze niematerii jest aktywizacja naszego potencjału myśli i uczuć.

Źródłem wszelkich nieszczęść jest brak komunikacji człowieka samego ze sobą, brak rozumienia siebie a przez to – mało efektywe wpływanie na to, co dzieje się z ciałem, na teraźniejsze i przyszłe zdarzenia życia.

Eliksir szczęścia znajduje się w nas!..

Po co to nam?

To początek nieprawdopodobnej perspektywy – wpływania swoją wolą, uczuciami, myśleniem na to, co dzieje się w materii.

Tylko, by to się dokonywało, trzeba popracować przede wszystkim nad energią, swoim systemem myślenia i odczuwania.
Ta praca opisana jest słowami – oczyszczenie, rozświetlenie, scalenie, wzrost wibracji…, budowanie połączeń z Niebem rozumianym jako symbol systemu wartości i z ludźmi, jedność, przezroczystość itp.
Nawet, jeśli taka perspektywa rozwoju cywilizacji ludzkiej jest szalenie odległa w czasie, albo wydaje się mało prawdopodobna, warto spróbować, jak się czujemy, co z tego dla nas wynika, gdy przeprowadzamy na sobie taki eksperyment.

To jest Rozwój Duchowy – przyspieszanie zmian z bycia odtwórcą życia – na bycie jego kreatorem.
Rzecz toczy się o wielką stawkę – o Cud Wewnętrznego Przemienienia…

Czy zastanawialiśmy się kiedyś, na czym polega wzajemne bycie ze sobą naszego ciała i ducha ?,
– jakie procesy w płaszczyźnie ich połączenia zachodzą?

Tu nie chodzi o akademickie rozważania, ale bardziej o szukanie – dotąd nam nieznanych sposobów pomagania sobie w każdym wymiarze życia.
Jeśli bierzemy pod uwagę, że wyrażana i kodowana intencja bycia kimś takim a nie innym – może wpływać na to, jacy jesteśmy, jakimi możemy być, pora zacząć gloryfikować swój system myślowy i uczuciowy!

Dokonuje się w nas bardzo wiele tajemniczych procesów, o których kiedyś sie dowiemy…
Ta tajemnicza rzecz to choćby fakt, że dzieją się w nas i w naszej relacji ze światem rzeczy fundamentalne, choć niby tylko słuchamy słów do nas płynących, powodujących odczuwanie miłości, choć niby tylko coś widzimy pod zamkniętymi powiekami…

Tajemnicze w Istnieniu jest także i to, że z jakiegoś powodu, z wolnej woli następuje przyciąganie cząstek, wirów, które dla jakiegoś celu nawiązują ze sobą łączność, dostrzegają w sobie to, co je jednoczy, nawet ponad istniejącymi pomiędzy nimi różnicami.
Tym jednoczącym jest ponoć szacunek do samego siebie, miłość…

Osiągnąwszy odpowiedni poziom rozwoju, będziemy mieli prawo poznać i zrozumieć inną, nową dla siebie wiedzę o niematerialnych formach BYCIA.
Po to, by możliwe było uwolnienie się od determinacji Materii, a co się z tym wiąże, nasze przejście na inny poziom świadomości…

„..W powstających przez lata przekazach zwrócono uwagę, że wszystkim i wszędzie, czy na Ziemi czy we Wszechświecie, czy dotyczy to życia pojedynczego człowieka, czy funkcjonowania w kosmosie, chodzi o budowanie Jedności.
Poszukuje Jej wszystko, co istnieje.
Poza tym że wszystko, każda Osobowość tworzy swój własny proces doskonalenia, swoją indywidualną historię, to cel jest jeden – znalezienie się w optymalnym dla siebie SYSTEMIE. Oczywiście chodzi o scalenie się z nim.

Przypomina to budowanie na bazie tego, co jest, Nowego Świata, Nowej Przestrzeni, Nowej Epoki wzajemnego funkcjonowania.
Dotyczy to Materii i Energii. Taki SYSTEM wzajemnych połączeń umożliwiający budowanie materialnej i niematerialnej przestrzeni bezpiecznego funkcjonowania, w oparciu o dotyczące wszystkich wspólne zasady nazywany jest w przekazach Prawami Godności Istnienia…”
(„O Miłości Nieba i Ziemi” – Elżbieta Nowalska)

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s