12. Prorok Jonasz (Ain)- Prawo Nieingerencji

Prorok Jonasz

Ingerencja – to inaczej pasożytowanie, życie cudzym kosztem, manipulowanie ludźmi dla własnej korzyści, narzucanie innym własnych wniosków celem uzależnienia ich od siebie.

Zaburzenie rozwoju danej całości (sytuacji) przez ręczne sterowanie naturalnymi procesami – np. ingerencja w środowisko naturalne…

Co dla jednego człowieka jest skutecznym rozwiązaniem, najczęściej nie jest użyteczne dla kogoś innego. Narzucanie drugiemu człowiekowi swoich wniosków to uzależnianie go od siebie, zabieranie mu możliwości samodzielnego doświadczania i rozwoju…

Ingerencja przejawia się także  w stosunku do samego siebie.

Narzucanie sobie sztucznych ograniczeń,  zakładanie z góry reakcji na określone sytuacje (nakazy i zakazy) stanowią ingerencję. W ten sposób intelekt, osobowość ingeruje w duszę (programator).

Na fresku Jonasz ucieka przed ogromną rybą – lewiatanem religii, który chce go połknąć.
Nasza cywilizacja opiera się na ingerencji w duszę, ciało i umysł.

Kapłani i autorytety narzucają ludziom gotowe rozwiązania. Wierni rezygnując z trudu samodzielnego myślenia, dobrowolnie oddają pośrednikom energię mentalną, psychiczną i biologiczną.

Ingerencja kapłanów jest wpisana w ich rolę Mistrzów Skrajności na ziemi. Taką samą funkcję pełnili w Egipcie…

Subtelność ich metod polega na inicjowaniu działań takich jak np. działalność świeckich sądów realizujących w średniowieczu i renesansie wytyczne inkwizycji kościelnej. Nie plamią sobie rąk samą egzekucją, tylko wskazują winnych  i określają co jest przestępstwem.
Skrajnym przypadkiem testowania granic prawa nieingerencji (przez twórców religii) jest gwałt mężczyzny na kobiecie.

W fanatycznych wersjach religii muzułmańskiej (prawo szariatu) w niektórych częściach świata jeżeli kobieta nie broni się  (przed ingerencją)  wystarczająco zdecydowanie przed gwałcicielem, jest to interpretowane jako jej zgoda na współżycie.

Zachowanie prawa nieingerencji wymaga asertywności  czyli umiejętności odmowy  oraz  braku przyzwolenia na zachowania, postawy, wypowiedzi, które naruszają naszą godność, prawo wolnego wyboru i decydowania o sobie.

Prawo nieingerencji wymaga więc dokonywania świadomych wyborów, samodzielnego myślenia i czujności (uwagi) wobec wszystkiego i wszystkich.

W każdej sytuacji człowiek narażony jest na manipulacje ze strony innych ludzi, albo ingerencję ze strony własnej osobowości.

Ruch ósemkowy kundabufor to ingerencja w duszę (programator) i genotyp ludzki, tak jak próby manipulowania ludzkim DNA podejmowane przez naukowców.
Przyjęło się, że relacje rodzinne, koleżeńskie opierają się na ręcznym sterowaniu ludźmi.

Ingerencja tak wrosła w naszą rzeczywistość, że uważana jest za coś oczywistego…

Została dopuszczona przez Jednię, bo narzędzia ludzkie nie potrafiły żyć samodzielnie nie niszcząc się wzajemnie.

Obecnie ta epoka się kończy.

Kapłani i autorytety rozliczą się z manipulacji ludzkim życiem.
W nowy proces przejdą tylko jednostki samodzielne myślowo, spójne z innymi.
Nieingerencja to powstrzymanie się od manipulacji drugim człowiekiem (świadomej lub nieświadomej).

Nośnikiem dźwiękowym tego prawa w aspekcie Zamysłu są Wiślanie, a po krzyżówkach genetycznych Germanie (język niemiecki zawiera ingerencję w drugiego człowieka).
Wiślanie jako strażnicy prawa nieingerencji pierwsi ulegli hebrajskim sztuczkom i namowom tworząc wyłom w słowiańskiej wspólnocie EUAIO. Nieprzypadkowo Unia Europejska w skrócie nazywana jest EURO od nazwy waluty unijnej.

Germanie wpuścili wirus wolnej woli między Słowian. Pierwsi ulegli krzyżówkom genetycznym i zaakceptowali program herbu jako struktury społecznej i cywilizacyjnej.

EURO jest sygnaturą słowiańsko – hebrajskiej cywilizacji europejskiej opartej na wolnej woli, walce, rywalizacji,  podziałach etc…

Współczesną materializacją tego programu jest Unia Europejska. W historii ostatnich 2000 lat i XX w.  na ziemi pojawiające się ustroje społeczne odzwierciedlały te dwa stany: wolną wolę i brak wolnej woli.

Wszelkie dyktatury, ustroje totalitarne takie jak faszyzm czy komunizm reprezentowały brak wolnego wyboru – zniewolenie jednostki, podporządkowanie myślenia i działania mas ludzkich jedynej słusznej ideologii.

Nie jest przypadkiem, że faszyzm znalazł społeczne przyzwolenie wśród Niemców i Włochów. Wzorzec energetyczny Wiślan, oraz ich genotyp zawiera program ingerencji w jednostkę.
Demokracja, wolny rynek, kapitalizm są doświadczeniem wolnego wyboru w ekstremalnym nasileniu i skali.

W ten sposób w XX wieku mogliśmy w przyśpieszonym tempie doświadczyć i zrozumieć skrajne aspekty manipulacji narzędziami ludzkimi we wszechświecie.

Każde tego rodzaju zbiorowe  doświadczenie to szansa na pobudzenie u jednostek pamięci z poprzednich wcieleń – wyprostowanie błędów myślowych przeszłości.

Nośnikiem myślowym Prawa Nieingerencji w aspekcie Realizacji są Filipińczycy.

Umiejętności filipińskich uzdrowicieli usuwania chorych tkanek z organizmu pacjenta bez ingerencji lancetu są praktyczną realizacją tego prawa.
Reprezentują oni falę nośną (zbiorowy, społeczny aspekt) prawa Nieingerencji reprezentowanego w sferze państwa przez religię, a w społeczeństwie przez seksualność, prokreację.

W aspekcie wiedzy ludzkiej prawo nieingerencji reprezentowane jest przez genetykę, eksperymenty genetyczne, ingerencję w ludzkie i zwierzęce DNA.

Reklamy

2 thoughts on “12. Prorok Jonasz (Ain)- Prawo Nieingerencji

  • Ja również dziękuję 🙂
   Czytaj JESTEM i proszę dziel się swoimi uwagami, które są dla mnie bardzo cenne 🙂
   Michał Anioł pozostawił nam ponadczasową wiedzę, zakodowaną w swoich malowidłach, która przyswojona przez nas pozwoli wielu się „przebudzić” i zrozumieć zależności między nami oraz tym, co nas spotyka…
   Im więcej dowiaduję się nt. Sykstyny, tym bardziej zadziwia mnie fakt ogromnej wiedzy dotyczącej budowy naszych organizmów i Wszechświata, którą człowiek ten posiadł już prawie 500 lat temu (sic!), a którą dopiero w dzisiejszych czasach jesteśmy w stanie odkryć przy pomocy nowoczesnej technologii…
   Wypowiedzi neurochirurgów nt. budowy naszego mózgu potwierdzają tylko to, co zawarł w swoich obrazach – to jest wprost niesamowite 🙂
   Po Zdrówka

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s