118. EKSPERYMENT MEDYCZNY…

Tzw. „władza” sama przyznaje w Dzienniku Ustaw, że obecneszpryce to jest EKSPERYMENT MEDYCZNY i zwalnia samą siebie z odpowiedzialności cywilnej za wynik tego eksperymentu.

DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2412


Rozporządzenie Ministra Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotu przeprowadzającego eksperyment medyczny

Data ogłoszenia:2020-12-30
Nazwa dziennika:Dziennik Ustaw
Rok:2020
Pozycja:2412

https://dziennikustaw.gov.pl/DU/2020/2412

„Wczorajsze wystąpienie lekarza, który pół roku spędził na oddziale z chorymi na tą nowoczesną chorobę.
Wysłuchajcie uważnie ‼️

Mainstreamowe media wręcz pieją z zachwytu nad szprycą wynalezioną przez naukowców sponsorowanych przez pejsaty koncern farmaceutyczny Pfizer. Morawiecki z entuzjazmem zapewnia pisowski elektorat i pozostałą część zastraszonego społeczeństwa, że będziemy mieć ten wynalazek jako jedni z pierwszych i to w dużych ilościach. Jakby tego było mało minister zdrowia Niedzielski bez owijania w bawełnę zdradza w Polsacie, że celem rządu jest zaszprycowanie wszystkich dorosłych Polaków czyli 31 milionów ludzi.

„Wspaniale, jesteśmy uratowani !” skandują wyjątkowo zgodnym chórem lemingi oglądające od rana do wieczora szambo TVN wraz z pelikanami uważającymi propagandówkę TVPiS za krynicę prawdy. Czy aby na pewno drogie zastraszone i zmanipulowane baranki ?

Zostawię tu tylko kilka zrzutów z artykułów sprzed lat traktujących o praktykach stosowanych przez firmę Pfizer, które zresztą nie są niczym nowym i dotyczą także innych gigantów z branży farmaceutycznej ( kto chce sam sobie wyszuka w sieci). Jak widzicie dla nich pieniądze nie grają roli, a celem pierwszoplanowym nie zawsze jest zdrowie i życie ludzi. Mają za to tych pieniędzy znacznie więcej niż niejedna mafia i są w stanie bez problemu korumpować naukowców i rządy. Nie twierdzę, że tak się dzieje także teraz ,ale dynamika wydarzeń związanych z koro-świrusem i „cudowną” szprycą jest delikatnie rzecz ujmując zastanawiająca.

Oczywiście nikt nikogo na siłę nie zmusza do myślenia, więc kto chce niech już teraz podąży za stadem. Szprycujcie się ile wlezie, a ja chętnie oddam swój przydział z big pharmy potrzebującym. Za darmo !!!

P.S. Swoją drogą pomijając już niespotykany wręcz pośpiech do zakupu tej szprycy, to ciekawe czy ktoś z rządzących chociaż postarał się zadać pytanie producentowi jakie mogą być jej długofalowe skutki i czy istnieje możliwość, że wpłynie ona negatywnie na zdrowie Polaków zwłaszcza, że póki co… jest tylko w fazie testów.

I na koniec dwie ciekawostki, otóż w 2018 roku ówczesny minister zdrowia Szumowski powołał do społecznej rady do spraw nowej strategii ochrony zdrowia RP obecną szefową polskiego oddziału Pfizer: Dorotę Hryniewiecką-Firlej.

Z kolei w sierpniu tego roku, UE podpisała umowę na dostawę szpryc z koncernem Astra Zeneca gwarantującą producentowi i przyszłemu dostawcy praktycznie zwolnienie z odpowiedzialności finansowej za długofalowe skutki uboczne zaszprycowanych ludzkich królików doświadczalnych.

Czy koncern Pfizer zapewni sobie podobne gwarancje ? Zapytajcie drogie króliczki doświadczalne Morawieckiego…”

„…W USA Facebook zaczął wysyłać zagadkowe wiadomości do niektórych użytkowników, które brzmią następująco:

„Czy obawiasz się, że ktoś, kogo znasz, staje się ekstremistą?”
https://leohohmann.com/2021/07/01/world … al-safety/

Światowe Forum Ekonomiczne ogłasza utworzenie Orwellowskiej „Globalnej Koalicji na rzecz Bezpieczeństwa Cyfrowego”

Partnerzy WEF z Big Tech wraz z rządami do nadzorowania Internetu, zachęcają do „skoordynowanych działań” przeciwko nieautoryzowanym głosom uważanym za „szkodliwe” dla zbiorowej psychiki
Światowe Forum Ekonomiczne ogłosiło 29 czerwca, że zainicjuje nowe „partnerstwo publiczno-prywatne” z Big Tech i rządami na całym świecie w celu zidentyfikowania i wykorzenienia z Internetu wszystkich opinii, które uważa za „szkodliwe”.


WEF ustanawia się jako globalny arbiter, który definiuje terminy takie jak „szkodliwe treści” i „dezinformacja”.
Ubolewa również nad faktem, że zaszyfrowane kanały mediów społecznościowych, takie jak Telegram i Signal, są w stanie umożliwić użytkownikom komunikację bez cenzury i szpiegowania.


„Wraz z rosnącym wyzwaniem w zakresie przeciwdziałania dezinformacji na temat zdrowia, brutalnym ekstremistycznym i terrorystycznym treściom oraz wykorzystywaniu dzieci w Internecie, istnieje pilna potrzeba bardziej przemyślanej globalnej koordynacji w celu poprawy bezpieczeństwa cyfrowego.
„Globalna koalicja na rzecz bezpieczeństwa cyfrowego ma na celu przyspieszenie współpracy publiczno-prywatnej w celu zwalczania szkodliwych treści w Internecie i będzie służyć wymianie najlepszych praktyk dotyczących nowych przepisów dotyczących bezpieczeństwa w Internecie, podejmowaniu skoordynowanych działań w celu zmniejszenia ryzyka szkód w Internecie i rozwijaniu współpracy w zakresie programów poprawić umiejętność korzystania z mediów cyfrowych”.

W powyższym cytacie zwróćcie uwagę, jak podstępnie WEF zbiera „dezinformację o zdrowiu” – czyli każdego, kto wyraża powściągliwość wobec eksperymentalnych programów masowych szczepień, blokad COVID, obowiązkowego noszenia masek itp. – pakuje do worka razem z brutalnymi ekstremistami, terrorystami i handlarzami dziećmi …”

W obliczu tego, co powyżej… już chyba nikogo nie dziwi fakt nieustannego instalowania w naszych komputerach różnych tzw. „aktualizacji” ?!…

{ponieważ z nieznanych mi przyczyn… word press blokuje źródło strony powyższego cytatu, informuję:

Źródlo: forum: „MEDYCYNA KOMPLEMENTARNA”, str.119 (temat: Czas się obudzić).

One thought on “118. EKSPERYMENT MEDYCZNY…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s